Google+

Поповнення в лінійці HD каналів

07.07.2012

 

Tonis став першим українським каналом, який повною мірою орієнтований на висвітлення соціальної тематики.
Цивільні права, соціальний захист, пенсійна реформа, медичне, комунальне обслуговування, виховання дітей - такі питання хвилюють населення, для їх вирішення досить часто необхідна порада фахівців, адже розібратися у вирі інформації, спираючись тільки на свої знання і досвід, вдається не кожному. Тому основне завдання оновленого телеканалу Tonis - допомогти своїм глядачам знайти відповіді на питання, які турбують.
 

Nickelodeon - це захоплюючі та якісні програми, вільні від забобонів і негативу. Згідно з кредо телеканалу - "Діти на першому місці, і все найкраще - дітям", - всі передачі Nickelodeon відрізняються цікавими сюжетами, живими, яскравими персонажами і, саме головне - відмінним гумором! Пізнавальним і розвиваючим серіалам Nickelodeon довіряють батьки по всьому світу, тому що їх анімація - це більше, ніж просто кумедні мультфільми. З ними діти навчаються з задоволенням і розважаються з користю.
 

Телевізійна мережа MTV - одна з найбільших в світі. Її дивляться близько  500 000 000 сімей, в 161 країні світу. Програми MTV максимально відображають культурні інтереси молоді саме тієї країни, де транслюється канал.
MTV Live HD пропонує всі види музики та розважальних програм. Глядачі можуть вибирати з концертів найбільших зірок, кращих музичних фестивалів (наприклад, Острів MTV або Roskilde) і музичних церемоній нагород (наприклад, MTV Video Music Awards і MTV Europe Music Awards), а також кращих відеокліпів. MTV Live HD також транслює прем'єри музичних шоу. Все це і багато іншого, доступні в форматі високої чіткості, лише на MTV Live HD!
 

Food Network - унікальна мережа відображення стилю життя. Телеканал прагне вивчати нові і різні підходи до їжі - через поп-культуру, змагання, пригоди і подорожі - а також розширення репертуару техніки на основі інформації. Food Network поширюється на більш ніж 96 мільйонів американських сімей і має в середньому сім мільйонів користувачів веб-сайту в місяць. Штаб-квартири знаходяться в Нью-Йорку і відділення в Атланті, Лос-Анджелес, Чикаго, Детройті та Ноксвіллі.
 

Надихаючий, пізнавальний і розважальний, Travel Channel представляє унікальну панораму і об'єктивну точку зору на подорожі. Програми каналу дозволяють глядачам відправитися в кожен куточок земної кулі, розповідають про будь-які види подорожей: від розкішної відпустки до альпінізму, кулінарні пригоди, екологічна відпустку, епічні подорожі та багато іншого! Основне програмування каналу включає в себе "Найкращі у світі подорожі на мотоциклі", "Розкішні подорожі", "Всесвітній мандрівник", "Зсередини", "Смак ..." і "Подорож сьогодні".
Канал Travel Channel дасть практичну пораду, як вибрати і спланувати Вашу відпустку, а також надасть можливість не виходячи з дому відвідати найдивовижніші куточки земної кулі в супроводі ведучих.
 

На каналі Viasat Nature Ви і Ваша сім'я дізнаєтеся про природу всіх куточків Землі. Висока якість технологій зйомок перенесе Вас у світ як небезпечних хижаків, так і беззахисних ссавців. Зворушливі сюжети про різні етапи життя "братів наших менших" розширять Ваше уявлення про природу. Програми каналу Viasat Nature не містять сюжетів про насильство чи жорстокості. Надаючи тільки програми високої якості, на каналі відсутня "домашнє" відео. Саме тому канал зроблений з особливою теплотою як для дорослої аудиторії, так і для маленьких глядачів, які тільки пізнають всі особливості навколишнього світу.