Google+

Зміна вартості деяких тарифних планів з 01.11.2019р

24.10.2019

Дорогий Абоненте!

В своїй роботі ми перш за все орієнтуємось на потреби клієнта. Пріоритетом для нас є надання найбільш гнучких та комфортних умов співпраці. Висока якість послуг, надійність та швидке обслуговування можливі лише за своєчасної модернізації мереж та утримання великого штату кваліфікованих спеціалістів.
Ми дуже цінуємо наші з вами відносити та завжди намагаємося утримувати достойний рівень обслуговування. Однак, зі зростанням витрат на обладнання та матеріали для стабільної роботи, підняттям більше ніж в двічі ліцензійної плати за ряд українських та зарубіжних телевізійних каналів, а також зростанням платні за розміщення обладнання в будинках, ми змушені переглянути деякі тарифні плани та змінити їх на більш актуальні.

На електронну адресу, вказану у вашому договорі та у Власному кабінеті, надійде повідомлення щодо нової вартості та наповнення вашого пакету, у випадку його зміни з 01 листопада 2019року.

Разом з тим, хотіли б нагадати вам про нашу постійно діючу програму КОЛОяльність, де кожен зможе знайти для себе знижку та вигідну пропозицію. Активувати знижки можна як у Власному кабінеті, так і написавши нам на електронну пошту sale@kolo.tv

З повагою, Коло.ТБ