Google+

Інформація щодо указу Президента № 133/2017

17.05.2017

Через часті звернення абонентів з приводу нещодавнього указу Президента України №133/2017 про блокування провайдерами доступу до певних сайтів, повідомляємо наступне.

На даний момент, доступ до вказаних в указі ресурсів не заблокований.

Інтернет Асоціація України (ІнАУ), членом якої є і наша компанія, направила лист Президенту, голові РНБО, СБУ та іншим, щодо отримання роз’яснень стосовно механізму виконання указу та термінів його реалізації.

На основі отриманої відповіді та інших роз’яснень від державних органів, ми будемо притримуватись певного порядку реалізації рішення РНБО та указу Президента.

Увага!!!

Якщо у вас є зареєстровані облікові записи в соціальних мережах та поштових сервісах, що попадають під блокування, рекомендуємо вам зберегти всі свої персональні дані з них, та зареєструвати альтернативні поштові скриньки на сервісах, що не попали під блокування, відповідно повідомивши нові адреси електронної пошти нам, для своєчасного отримання рахунків та інформування. 

 

Додаткову інформації ми будемо розміщати в наших соціальних мережах, офіційному сайті та Власному кабінет.

Слідкуйте за новинами.

Корисні посилання щодо даного питання:

Указ http://www.president.gov.ua/documents/1332017-21850

Лист ІнАУ http://inau.ua/document/lyst-no821-6-vid-16052017-shchodo-vykonannya-rishennya-rnbo-vid-28042017-pro-zastosuvannya

Національне бюро розслідувань http://nacburo.org/22233