Google+

Зміна вартості діючих тарифних планів з 01.05

21.04.2017

Дорогий абоненте!

 

Ми дуже вдячні Вам за те, що вже довгий час Ви користуєтесь  послугами нашої компанії. Протягом всього часу основними завданнями для нас є надання якісних послуг, стабільність роботи та професійне обслуговування.

За для підтримання і надалі високого рівня послуг в умовах, що склалися в нашій державі, ми змушені піти на підвищення вартості тарифних планів, оскільки вартість послуги Інтернет в повній мірі залежить від валютних коливань, а ціна на телебачення  - від ліцензійних зборів правовласників, які нещодавно ввели платню за раніше безкоштовні канали. Разом з тим, в рази зросли витрати на обладнання та витратні матеріали, необхідні для забезпечення якісної роботи та модернізації мережі.

Саме тому, ми сподіваємось, що ви з розуміння поставитесь до переходу на нові тарифні плани. Ми індивідуально проінформуємо кожного на електронну пошту та у Власному кабінеті, щодо нової вартості тарифного плану та його наповнення. Зміни вступають в силу з 01.05.2017р. Рахунки з новими тарифами будуть виставлені 1 травня.

 

З повагою керівництво Коло.ТБ