Google+

Зміна сторони в публічному договорі

21.04.2016

Повідомляємо вас, що у зв’язку з переукладанням угод, які забезпечують надання Абонентам послуг доступу до мережі Інтернет та інших супутніх послуг, до "30" квітня 2016 року здійснюється заміна сторони у Публічних договорах про надання телекомунікаційних послуг (Інтернет та цифрове телебачення), тобто суб’єкта господарювання, котрий здійснює та забезпечує надання таких послуг, з ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ-ПІДПРИЄМЦЯ СУБОТСЬКОГО ВЯЧЕСЛАВА ВОЛОДИМИРОВИЧА на ФІЗИЧНУ ОСОБУ-ПІДПРИЄМЦЯ АНДРІЄНКО ЄЛИЗАВЕТУ ГРИГОРІВНУ.

Починаючи з "01" травня 2016 року стороною Публічного договору про надання послуг Інтернет та Публічного договору про надання послуг цифрового телебачення, що укладений з існуючими Абонентами, стає ФІЗИЧНА ОСОБА-ПІДПРИЄМЕЦЬ АНДРІЄНКО ЄЛИЗАВЕТА ГРИГОРІВНА.

У зв’язку з такими змінами до вказаного договору набирає чинності його нова редакція (розміщена на сайті за посиланням http://kolo.tv/pidklyuchis/dogovir).

Враховуючи викладене, звертаємо вашу увагу на те, що починаючи з "01" травня 2016 року оплата телекомунікаційних послуг здійснюватиметься за новими реквізитами, які будуть вказані у відповідних рахунках на оплату та доступні на сайті http://www.kolo.tv.

При цьому, для існуючих Абонентів жодним чином не змінюються умови надання послуг, їх вартість, порядок оплати, тарифні плани тощо.

Зазначені Публічні договори набувають чинності з моменту здійснення першої оплати послуг Абонентом за новими реквізитами.