Google+

Discovery HD Showcase отримає нове позиціонування

24.11.2014

 

З 1-го грудня Discovery HD Showcase отримає нове позиціонування, новий логотип і нове ефірне оформлення. Тепер глядачі зможуть не тільки відчути захоплення відкриттів, притаманне каналу Discovery, насолодитися розвагами від природи з Animal Planet і відчути себе трохи вченими з Discovery Science. Відтепер їм також доступне життя, яке варто побачити, в реальних історіях від TLC, а також інтригуючі і спокусливі таємниці ID Xtra. І все це - в розкішній HD-якості.

Discovery Showcase HD показуватиме ексклюзивні прем'єри, які не можна буде побачити де-небудь ще - наприклад, Cold River Cash, Billy Bob's Gags to Riches, Swamp Monsters, Beasts of the Bayou і «Змагання майстрів барбекю».

Назва каналу зміниться з Discovery HD Showcase на Discovery Showcase HD, таким чином фокусуючись на контенті всього портфоліо Discovery.

Канал також зміниться зовні, отримавши нове ефірне оформлення, включаючи спеціально розроблений логотип, заставки та промо-елементи. Нове оформлення допоможе глядачам визначити, якому бренду належить та чи інша програма, будь це DiscoveryChannel, AnimalPlanet, DiscoveryScience, IDXtra, TLC, або ж ексклюзив від DiscoveryShowcaseHD.

Кращі програми на одному каналі - DiscoveryShowcaseHD. Тут точно знайдеться контент для кожного глядача на будь-який смак.