Google+

Мобільний додаток для абонентів Коло.ТБ

31.10.2014

Відтепер абонентам доступний безкоштовний мобільний додаток, який стане незамінним помічником для комфортного користування нашими послугами.
В одному місці зібраний ряд найнеобхідніших функцій та сервісів, що значно спростять та доповнять ваші комунікації з Коло.ТБ.

Технічна підтримка Так, наприклад, для звернення до технічної підтримки чи отримання консультації наших фахівців, Вам всього лише необхідно відкрити додаток та заповнити відповідну форму.

Поповнити баланс Поповнити баланс, дізнатись вартість тарифного плану та суму заборгованості – це все реалізовано в розділі Власний кабінет, в який Ви також зможете зайти з мобільного додатку.

Технічна підтримка Якщо Вас цікавить інформація щодо тарифних планів, або замовлення обладнання – Ви завжди можете її отримати у відповідному розділі додатку.

Також, через додаток Ви з легкістю зможете дізнатись: контакти нашого офісу, найсвіжіші акції та спеціальні пропозиції, новини та програму телепередач, відповіді на питання які часто виникають.

Мобільний додаток стане в пригоді не лише наявним абонентам, але й потенційним клієнтам, які ще визначаються із вибором провайдера. Ви можете відправити своїм близьким, знайомим та колегам посилання за яким можна завантажити даний додаток. Тим самим Ви спростите їх час на пошуки та порівняння умов підключення, тарифних планів та діючих акції.

playmarket appstore code