Google+

Зустрічайте поповнення в лінійці HD каналів

18.05.2013

Телеканал National Geographic запрошує своїх глядачів пізнавати світ за допомогою телебачення. У цьому йому допомагають нові пізнавальні та новаторські програми, які дозволяють розширити межі знання та розуміння багатьох явищ і подій на землі, спонукаючи більш глибоко задуматися про світ, в якому ми живемо. Будучи розважальними, всі програми каналу побудовані на інтересі аудиторії до отримання знань і включають в себе науково-популярні та документальні фільми про археологію, історію, загадкові явища природи, досягнення в галузі науки і техніки.

По всьому світу на телеканалі йдуть документальні багатосерійні фільми "Погляд зсередини", "Життя до народження", "Розслідування катастроф", "Секунди до катастроф", "Найважчий у світі ремонт", "У пошуках синього кита", "Суперспорудження", "З точки зору науки" та багато інших.

 

FashionTV - перший глобальний телеканал, який висвітлює останні модні тенденції, події в світі моди, новини та плітки знаменитостей. Кращі моделі зі всього світу, щоденні покази сучасних дизайнерів та модельєрів, тижні моди з усіх куточків світу – все це та багато іншого ви маєте можливість переглядати на телеканалі FashionTV.

Заснований FashionTV у Франції в 1997 році Мішелем Адамом Лісовські відразу став одним з найбільш широко поширених каналів у світі і на сьогодні нараховує в загальній кількості 500 мільйонів глядачів в 192 країнах на п'яти континентах.