Google+

Обмеження доступу до окремих ресурсів

23.05.2017

Президентським указом №133/2017 введено в дію рішення РНБО "Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)" щодо окремих юридичних осіб, які, зокрема, передбачають блокування доступу до ресурсів сервісів "Яндекс" і "Mail.ru" (в тому числі bk.ru, inbox.ru, list.ru, mail.ua), а також соціально-орієнтованих ресурсів "Вконтакте" і "Однокласники", терміном на 3 роки. Текст указу і повний перелік заборонених сервісів опубліковано на офіційному сайті Президента.

 

Наша компанія діє виключно в рамках закону України і як відповідальний Інтернет провайдер заблокує доступ до заборонених ресурсів та сервісів вже з 25 травня 2017 року (згідно з Додатком 2 рішення Ради національної безпеки і оборони України).

Нагадуємо, якщо у вас є зареєстровані облікові записи в ресурсах та сервісах, що попадають під блокування, рекомендуємо вам зберегти всі свої персональні дані з них, а також зареєструвати альтернативні поштові скриньки на сервісах, що не попали під блокування, відповідно повідомивши нові адреси електронної пошти нам, для своєчасного отримання рахунків та інформування.

 

Закликаємо вас долучитися до нашої спільноти в Facebook, щоб якнайшвидше дізнаватись про актуальні новини і події компанії.