Google+

Ще 5 нових каналів додано у пакети телебачення

12.08.2016

Ну що ж, ми сподіваємось чотири нових вчорашніх канали ви дивилися не всю ніч, хоч цікавих передач там стільки, що дивитись - не передивитись, і що сьогодні у вас ще є сили оцінити 4 нових, сьогоднішніх, канали і одне гучне повернення.

До вашої уваги:

Телеканал "Охотник и рыболов" HD - це канал з різними пізнавальними програмами, серед яких огляди ключових подій в світі полювання і риболовлі, практичні поради бувалих мисливців і експертів, рибальські та мисливські шоу з зірками шоу-бізнесу та політиками, подорожі у самі віддалені куточки світу, а також унікальні рецепти мисливського-риболовецької кухні. ‪

#‎НАШЕ‬ music HD - 100% україномовних пісень, щотижнева 10-ка найтоповіших синглів, хіт-парад дитячих кліпів та ексклюзивні прем’єри від наших зірок.

ЕТНО HD - пізнаємо цінності народного мистецтва з першим українським ЕТНО канало в HD якості. Казки, легенди, байки, повір’я, звичаї та традиції нашої країни, а також етно музика та гороскоп народної мудрості.

Телеканал Xsport – після невеликої паузи знову повертається в нашу мережу. Спортивний канал, що пропонує контент не тільки для спортивних уболівальників, але і для аудиторії з активною життєвою позицією, котра сповідує здоровий спосіб життя. Свіжі новини з Олімпійських ігор в Ріо та безліч програм власного виробництва дозволять вам завжди бути в курсі подій у світі спорту.

Телевсесвіт - канал, який відкриває світ Україні та Україну світу. Телеканал надаватиме мандрівникам орієнтир щодо найзручніших і найцікавіших маршрутів, та відкриватиме усьому світу найбільш віддалені та потаємні куточки нашої країни. Пізнавальні програми не залишить байдужим як дітей так і дорослих, а інформаційні програми дозволять завжди бути в курсі найбільш актуальних проблем суспільства.