Google+

Чотири нові фільмові канали доступні абонентам Коло.ТБ

11.08.2016

Підніміть руки, хто хотів більше розважальних каналів у свій тарифний план!?

Бачу-бачу, всі хотіли)

Сьогодні починаємо челендж, під час якого ми додаватимемо нові канал щоденно. Всього, за 3 дні буде додано 21 новий канал.

Слідкуйте за нашими новинами, та швиденько включайте телевізори.Прямо зараз ми запускаємо 4 популярних фільмових канали, один з яких в HD якості.

Зустрічайте:

SET HD - комедійно-розважальний телеканал в неперевершеній HD якості, з величезною кількістю фільмів, шоу та серіалів, які завоювали серця мільйонів у всьому світі.

SET (Sony Entertainment Television) - пропонує унікальний набір серіалів і шоу. У програмі телеканалу - прем'єри зарубіжних телепередач про кулінарію і моду, романтичні та історичні драми, детективи.

SONY TURBO - захоплюючі кримінальні серіали, кращі художні фільми на будь-який смак, документальні проекти та реаліті-шоу для справжніх чоловіків.

SONY Sci Fi - це телеканал фантастики, містики і пригод. Він створений для фантазерів, які не бояться мріяти. Світові прем'єри, класика фантастики, дивовижні передачі про паранормальні явища, документальні програми і багато іншого. Sci Fi - інший погляд на світ!