Google+

В мережі Коло.ТБ запущено новий канал - Fine Living

31.03.2016

Телеканал Fine Living демонструє своїм глядачам суть красивого життя, повного яскравих вражень та позитивних емоцій. Для вас найцікавіші розважальні телепрограми в п’яти тематичних жанрах: дім та сад, кухня, подорожі, стиль, здоров’я.

Пропонуємо перелік найрейтинговіших передач, що не дозволять вам відірватись від екранів ваших телевізорів, та з радістю провести вільний час:

 

"Кендіс про дизайн"

Кендіс Олсон, здійснюючи чарівні перетворення, докладно розповідає про основи дизайнерського мистецтва. В програмі фахівці поділяться основними принципами дизайну, які можуть застосовуватись до будь-якого простору і дозволяють розкрити потенціал кожного будинку. Кендіс навчає правилам дизайну і ділиться секретами успіху в легкій і доступній формі.

 

 

"Їстівне мистецтво"

Ведучий Олівер Пейтон подорожує по Європі і Північній Америці по слідах художників, які любили зображувати їжу: він з'ясовує, де вони черпали натхнення і чому воліли малювати ті чи інші продукти. Розшифровуючи зображення, ведучий намагається зрозуміти символічний сенс обраного художником предмета. Пейтон відправляється туди, де жив майстер, і дізнається, як мальовничі інгредієнти подавали до столу в його часи. 

 

"Відпочинок по вищому розряду"

Ця програма відкриє двері у світ розкоші: автомобілі та яхти класу люкс, спа - центри і готелі, будинки відпочинку і пляжні курорти, відокремлені котеджі і особняки Лас-Вегаса - ви побачите все, що зазвичай недоступне без запаморочливого рахунку в банку. Відомі архітектори і дизайнери проведуть вас по своїм знаменитим творінням і розкажуть історію їх створення.

 

"Фен-шуй"

Як стиль життя, Древнє мистецтво фен-шуй використовує сприятливу енергію приміщення для створення гармонії. Брі Пейві познайомить вас з основними принципами цієї китайської практики і покаже способи її застосування в звичайному житті.