Google+

Приєднуйся до наймасштабнішого прибирання країни

23.04.2015

Коло.ТБ став партнером наймасштабнішої соціальної акції "Let`s do It, Ukraine!"

 

В Україні стартує наймасштабніший міжнародний екологічний соціальний проект «Зробимо Україну чистою 2015!». Це єдина акція, в якій беруть участь жителі усіх регіонів країни та об’єднуються заради того, щоб очистити від сміття своє місто.

«Зробимо Україну чистою!-2015» – це частина міжнародного проекту «Lets Do It World», який об’єднав вже більше 100 країн для того, щоб піклуватися про екологію нашої планети. Це щорічна одноденна всеукраїнська соціально-екологічна акція з прибирання та благоустрою засмічених зелених зон та місць громадського відпочинку. Акція в Україні кожного року збирає понад 170 тис. учасників.

Головною метою проекту є не тільки глобальне прибирання країни від сміття, а також збільшення відповідальності українців за навколишнє середовище.

У рамках проекту пройде екологічний фестиваль чистоти, під час якого у різних куточках України пройдуть велопробіги, еко-квести, перегляд «зелених» фільмів, висадження дерев та квітів, благоустрій майданчиків, еко-форуми, майстер-класи, польова кухня та щорічний всеукраїнський флешмоб з найбільшої кількості зібраного сміття за 1 секунду.

 

Запрошуємо всіх наших Абонентів, відвідувачів нашої сторінки, та просто всіх не байдужих прийняти участь в даній акції!

Обирайте локацію на сайті http://letsdoitukraine.org/  та чекаємо вас 25 квітня о 10:00 на наймастштабнішому прибиранні країни!

 

Колектив Коло.ТБ буде прибирати сквер неподалік свого офісу - напроти Інституту Амосова (вул.Амосова 6).

Всіх бажаючих приєднатись з радістю запрошуємо на локацію!