Google+

Чемпіонат з футболу ЖК Голосієво (2013)

04.07.2013

З радістю повідомляємо вам, що в суботу, 22 липня, на футбольному полі житлового комплексу «Голосієво» пройшов щорічний чемпіонат з футболу серед мешканців цього чудового комплексу. Захід пройшов за підтримки Коло.ТБ та сприяння ЖЕК Голосієво

Цього року, на відміну від минулого, в чемпіонаті приймали участь не лише команди старшої вікової категорії, але й діти, а саме команди «Добро» та «Динамо».


За результатами матчу, з рахунком 6-4 перемогла команда «Динамо». Учасники отримали заслужені грамоти, а капітани команд новенькі футбольні м’ячі.


Така кількість юних футболістів, що проживають в житловому комплексі не може не радувати, і говорить лиш про одне: підростаюче покоління обирає спорт, здоровий спосіб життя, та готується стати чудовою заміною сучасній футбольній еліті. Підтримати юних гравців прийшли батьки, які тримали кулачки та хвилювались за кожен небезпечний момент створений тією чи іншою командою.

Другим етапом чемпіонату було змагання старшої вікової категорії, де у справжній боротьбі зійшлися шість команд. Традиційно команди А, B, C, D, E, F були розділені на дві групи.

A B C D E F
Сергій Сергій Євген Антон Олександр Богдан
Роман Павло Сергій Віталій Андрій Ярослав
Володимир Віктор Володимир Вячеслав Микола Олександр
Іван Сергій Сергій Максим Володимир Дмитро
Іван Олександр Дмитро Віталій Олександр Олексій

Група 1

A B C Перемога Нічия Поразка
A --- 6:11 9:4 1 0 1
B 11:6 --- 8:2 2 0 0
C 4:9 2:8 --- 0 0 2

Група 2

D E F Перемога Нічия Поразка
D --- 3:13 2:10 0 0 2
E 13:3 --- 7:5 2 0 0
F 10:2 5:7 --- 1 0 1

Переможці групових турнірів змагалися за золото та срібло, а команди, що вийшли з груп на 2-му місці – за 3-4 місця відповідно.

Хід гри:   А – В     2.  D – E     3.  А – C     4.  D – F     5.  В – С     6.  E – F
У півфіналі зійшлись команди A та F

У фіналі зустрілись команди B та E

По закінченню матчів результати наступні:
Перемогу в турнірі отримала команда під літерою B, на другому місці - E, на третьому - , четвертому – A.Також, по результатам матчів було нагороджено кращого бомбардира, захисника та голкіпера.

Якщо з кращим захисником все було зрозуміло, і ним ставав гравець з команди минулорічних чемпіонів, то на місце кращого бомбардира та голкіпера претендували по два гравці відразу, долю яких визначили пенальті.

Претенденти Претенденти
Кращий захисник Кращий голкіпер Кращий бомбардир

Ще раз дякуємо всім учасникам за віддану гру, та щиро вітаємо переможців.Увага! Поспішаємо повідомити, що в середині осені Коло.ТБ планує організувати новий грандіозний чемпіонат з футболу, але на цей раз серед мешканців різних житлових комплексів, в яких надає свої послуги. Деталі будуть повідомлені додатково! Тренуйтесь :)