Google+
1. Для сучасного меню: натисніть "Пуск" оберіть пункт "Сеть", натисніть праву кнопку мишки та оберіть пункт "Свойства"

Для класичного меню: натисніть "Пуск", оберіть пункт "Настройка", натисніть на пункт "Сетевые подключения"

2. У відкритому вікні, в лівій частині, оберіть пункт "Управление сетевыми подключениями", і натисніть на нього

3. Оберіть активне мережеве підключення (без хрестика), натисніть на ньому правою кнопкою мишки, оберіть пункт "Свойства"

4. У вікні, що відкрилось зніміть галочку з "Протокол Интернета версии 6 (TCP/IPv6)", далі виділіть пункт "Протокол Интернета версии 4 (TCP/IPv4)" і натисніть кнопку "Свойства"

5. В даному вікні встановіть позначки на пунктах "Получить IP-адрес автоматически" і "Получить DNS-сервера автоматически". Після цього натисніть "ОК", і зачекайте кілька секунд.

Якщо після здійснених заходів операційна система видасть запит на вказання типу мережі, то необхідно обрати "Домашняя сеть"

6. Задля перевірки правильності виконання вищевказаних дій, знову повторіть пункти 1 та 2, і у вікні, що відкрилось натисніть праву кнопку мишки на активному мережевому підключенні (без хрестика), далі оберіть пункт "Состояние".

7. Далі натисніть кнопку "Сведения".

8. Перевірте рядки у вікні, що відкрилось, якщо там присутній наступний параметр: "DHCP включен: Да", та рядок IPv4 наступного вигляду 95.67.Х.Х. - то переключення пройшло успішно, можна перевіряти роботу мережі та доступу до Інтернету