Google+

Телебачення без додаткового обладнання!

 

Переглядайте телебачення у високій цифровій та найкращій HD якості, на вашому телевізорі без додаткового обладнання. Все що вам необхідно це підключити телевізор до мережі інтернет та встановити додаток Коло.ТБ

Зручний інтерфейс додатку дозволить вам обирати жанри телеканалів, переглядати програму телепередач та додавати канали до списку улюблених.

На сьогоднішній день підтримуються наступні SmartTV телевізори:
- Samsung серії "D", "E", "F", "H", "J", "K"
- LG з операційною системою WebOS 2.0 і вище
- Philips, Sony з операційною системою Android 4.0 і вище
а також телевізори інших виробників, що працюють на ОС Android (Xiaomi, TLC, Toshiba, Thomson та ін.). Додатковою перевагою є використання лише одного пульта - від вашого телевізора.

 

Для встановлення додатку Коло.ТБ зверніться до наших спеціалістів за номером 3590001, або через Власний кабінет чи електронну пошту admin@kolo.tv.

 


 

 

Якщо ваш телевізор не має функції SmartTV

 

 

Якщо у вас телевізор без функції SmartTV, або ваш SmartTV по якійсь з причин не підтримується, то ви також маєте змогу підключити телебачення у високій цифровій та найкращій HD якості, але через медіаплеєри iNeXt, Dune HD, Oasis, MAG, або будь-який інший медіаплеєр, що працює на ОС Android. 

Медіаплеєр досить компактний за розмірами, всього 11х11см, та при необхідності його можна заховати за телевізор. Даний пристрій призначений не лише для прийому та відображення телевізійних каналів, але й є повноцінним мультимедійним плеєром, що здатен відтворювати будь-які аудіо та відео файли зі змінних носіїв, мережі Інтернет, через встановлені на нього додатки, або домашню локальну мережу. Переглянути перелік моделей та замовити ви можете в розділі Каталог обладнання.

 

 

                  Перегляд на комп'ютері

 

 

Завантажте Коло.ТБ плеєр на ваш комп'ютер та переглядайте телебачення високої якості. Плеєр також підтримує HD-канали та відображає програму телепередач для кожного каналу.
 

Інструкція зі встановлення та запуску програвача КОЛО.ТБ плеєр