Google+

Інформація для власників роутерів Zyxel Keenetic

27.12.2017

Нещодавно зявилась інформація, що деякі програмні компоненти маршрутизаторів марки Zyxel Keenetic були масово зламані зловмисникакми та в них було внесено певні конфігурації, що обмежували їх роботу.
Якщо у Вас пропав доступ, наприклад, до сайту Facebook і Ви використовуєте роутер Zyxel Keenetic, проблема, швидше за все, знаходиться в сервісах DNS даного роутера, які були сконфігуровані некоректно.
Для відновлення коректної роботи, необхідно провести наступні дії:
1. З пристрою, що підключений до роутера і за допомогою бразуер зайти в його налаштування - в адресний рядок браузера ввести наступну адресу - 192.168.1.1. Якщо все зроблено правильно, роутер запросить логін і пароль. Стандартна комбінація - login: admin; password: 1234 або login: admin; password: admin. Якщо роутер налаштовував фахівець Коло.ТВ, то ймовірно було встановлено не стандартну комбінацію, дізнатись ви її зможете зателефонувавши в нашу технічну підтримку..2. Після успішного входу в настройки роутера буде відображено наступне вікно. У цьому вікні потрібно вибрати пункт «Система»:


3. Далі переходимо до пункту «Компоненти»

4. У розділі «Компоненти» потрібно знайти компоненти «Інтернет-фільтр Яндекс DNS» і «Інтернет-фільтр SkyDNS» відключити їх або переконтися, що вони вже відключені:

5. Для застосування змін потрібно натиснути кнопку «Оновити», яка знаходиться внизу розділу «Компоненти» і почекати поки роутер застосує зроблені зміни:

6. Далі потрібно виправити конфігурацію на локальному DHCP-сервері роутера. Для цього виходимо на головну сторінку роутера і натискаємо на пункт «Домашня мережа» як це показано на зображенні:

7. Наступним кроком потрібно перейти до пункту "Сегменти":

8. Далі потрібно вибрати домашню мережу (зазвичай вона перша в рядку):

9. Необхідно упевнитися що в полях DNS вказані значення 95.67.0.252 і 95.67.0.253, якщо немає - потрібно вписати їх і натиснути кнопку "Застосувати":

Після виконання цих дій роутер буде працювати коректно.