Google+

7 нових каналів доступні всім Абонентам

18.02.2016

Зустрічайте, 7 славнозвісних телевізійних каналів, що за своє наповнення без сумніву можна відразу додати до списку "Обрані" на вашому медіаплеєрі. Канали, які вже встигли завоювати левову частку аудиторії у всьому світі, та здатні задовольнити потреби в якісному контенті навіть самих вибагливих глядачів.

 

Для всіх Абонентів Коло.ТБ до кінця місяця відкритий безкоштовний тестовий доступ.

 

FILMBOX - телевізійний канал, що транслює кращі творіння голівудських режисерів, серед яких як багатосерійні фільми, телесеріали та повнометражні фільми, так і найкасовіші блокбастери останніх років різних жанрів: комедії, пригоди, фантастика, мюзикли, мелодрами.

FAST & FUNBOX HD – канал присвячений всьому що захоплює дух та що заставляє кров в жилах рухатись швидше. Вашій увазі програми про екстремальні види спорту і не тільки. Формула, авто гонки, мотокросс, сноубординг, яхтинг – це лише короткий перелік дисциплін, змагання з яких демонструються на каналі. Щорічно більше 400 годин унікального контенту із змаганнями та різноманітними шоу. І все це у неперевершеній HD якості!

FILMBOXARTHOUSE - для тих хто вже втомився від банальних фільмів із стандартними, передбачуваними сюжетами, для тих хто шукає щось нове та не звичайне в роботах сучасного кінематографа та хоче розширити свій кругозір. Прихильникам кінострічок у жанрі арт-хаус присвячується.

360 TUNEBOX - один з кращих музичних каналів, що транслює відео кліпи практично у всіх жанрах.

FASHIONBOX HD – мода і все, що з нею пов'язано в форматі високої роздільної здатності – HD. Телеканал, акцентує увагу на новітніх тенденціях світу моди і людей, що створюють ці тенденції.

DOCUBOX HD – щоденно добірка кращих програми про тваринний і рослинний світ, живу природу та подорожі. За своїм змістом та наповненням телеканал стоїть в одному ряду з такими каналами як Discovery, Viasat та Nat Geo. Весь контент транслюється в HD якості.

FIGHTBOX HD – телевізійний канал про спорт та бойові мистецтва. Все, від боксу та карате і до реслінгу та сумо – у форматі HD.