Google+

Хмарні рішення для вашої квартири

Наша компанія в партнерстві із сервісом iViport надає високоякісний сервіс хмарного відеоспостереження через інтернет. Ми створили і інтегрували для Вас найбільш передові розробки і сучасне обладнання в області відеоспостереження:

  • - Найвища якість зображення з IP камер – до Full HD
  • - Величезний функціонал сучасних систем відеоспостереження (детектори руху і звуку, запис відео за розкладом, безпечне зберігання і доступ до відеоінформації)
  • - Онлайн перегляд Ваших камер відеоспостереження з будь-якої точки світу. Використовуйте зручні для Вас гаджети для роботи з сервісом.
ТАРИФНІ ПЛАНИ
 

 

Економічність в експлуатації. Завдяки інноваційним програмним рішенням, відпадає необхідність в придбанні частини дорогого обладнання (наприклад такого, як  відеореєстратор)

Захист даних. Перегляд відеокамер доступний тільки з захищеної хмари і недоступний для сторонніх. Відеоархів знаходиться в хмарному сховищі, а не в місці зйомки відео, що зберігає інформацію навіть в разі інциденту з обладнанням в точці відеоспостереження.

Розширений функціонал. З’єднання IP і хмарних технологій дозволяє принциповим чином поліпшити і розширити функціональні можливості відеоспостереження. Спробуйте наш безкоштовний тестовий пакет і Вам не захочеться повертатися до технологій вчорашнього дня.

Переваги хмарного відеоспостереження iViport

Простота і зручність. Ми робимо складні технології IP відеоспостереження і хмарні технології простими і зрозумілими для Вас. Користуйтеся нашими послугами на будь-яких зручних для Вас гаджетах: смартфонах, планшетах, ноутбуках, комп’ютерах

Економія в експлуатації.Використання послуг iViport дозволяє відмовитися від частини дорогого відеообладнання. Також, ми пропонуємо одні з найбільш конкурентних в світі умов для вирішення Ваших завдань в відеоспостереженні.

Власна унікальна розробка. Наша компанія є розробником унікального програмного продукту в сфері IP відеоспостереження через хмару. З нами ви перестанете хвилюватися про контроль за віддаленими, але важливими для Вас подіями або людьми.

 

 

 

Зручний віддалений доступ до Ваших камер

Наша компанія розробила максимально зручні рішення. Віддалений онлайн-перегляд, або перегляд записів з Ваших відеокамер доступний з будь-якої точки світу.

Ви можете переглядати необхідну інформацію з десктопів, ноутбуків, планшетів або смартфонів. В системі iOS або Android. Для цього Вам потрібно закачати на Ваш гаджет відповідну програму за посиланнями нижче