Google+

 

Мобільність
Приймання факсів у будь-якій точці
світу, де у Вас є доступ до мережі
Інтернет. Ви навіть маєте можливість
отримувати факси на ваш КПК,
смартфон чи планшет!

Вартість

Немає необхідності в додатковому обладнанні - факсі, та в його обслуговуванні - заміні чорнила чи тонера, факсового паперу. Також відсутня потреба у виділенні окремого телефонного номеру для стаціонарного факсу. Все, що Вам потрібно, це комп'ютер, який у Вас вже є, і адреса електронної пошти.
 

Надійність

Ви отримуєте особистий додатковий
номер (що визначає Вас як
користувача послугою), який ніколи
не буває зайнятий і може отримувати
факси в необмеженій кількості. Таким
чином виключається можливість
втрати важливих документів,
переданих по факсу. 

 

Рентабельність та екологічність

Більше не потрібно дарма
використовувати папір на небажані
факси. Ви друкуєте лише ті факсимільні
повідомлення, що Вам дійсно потрібно
надрукувати. Також, Ви можете легко
зберегти цифровий архів всіх отриманих
повідомлень, щоб потім надрукувати їх
або переслати на інші електронні адреси.
 

 

Вартість послуги

Послуга працює в тестовому режимі і на даний момент Ви можете прийняти участь у безкоштовному її тестуванні.

 

Можливості

  • Отримання факсимільного повідомлення на електронну пошту абонента;
  • Необмежена кількість повідомлень в день;
  • Доступ до архіву всіх повідомлень з будь-якої точки світу;
  • Можливість отримання та перегляду факсимільного повідомлення на будь-якому мобільному пристрої, планшеті, КПК чи смартфоні, в будь-який час;
  • Затрати на отримання повідомлення мінімальні – лише плата за з’єднання з мережею Інтернет;
  • Простота та зручність перенаправлення отриманих факсимільних повідомлень на інші електронні адреси;
  • Будь-який з отриманих факсів можна роздруковувати безліч разів;
  • Можливість економити на придбанні факсового апарату та затратних матеріалів;
  • Так як всі факсимільні повідомлення направляються на електронну скриньку, доступ до якої маєте лише Ви, виключається можливість потрапляння інформації в «чужі руки»;
  • Телефонна лінія вільна та не завантажена факсимільними повідомленнями.

 

Приклади Використання

Наприклад, Ви знаходитесь у відпустці, скажімо у Тунісі, Вам необхідно терміново отримати факсимільне повідомлення від вашого ділового партнера. Звичайно, у місці вашого відпочинку немає ні факсового апарату, ні можливості його знайти. Припиняти чи переривати відпустку також бажання немає, але в готелі, де Ви проживаєте, є вільний доступ до Інтернету. В такому випадку вихід знайдено! Використовуючи послугу Fax-на-Email і маючи під рукою один з портативних пристроїв, з можливістю виходу в мережу Інтернет (смартфон, КПК, планшет, ноутбук) Ви повідомляєте людині, яка хоче відправити Вам факсимільне повідомлення номер телефону та унікальний додатковий номер. Після відправлення факсу на даний номер, повідомлення прийде на вашу електронну скриньку, зайшовши до якої, Ви зможете переглянути отриманий факс та при необхідності опрацювати його чи переслати на іншу електронну адресу.

 

Результат: 

Ви отримали необхідну Вам інформацію, затратили на це не більше 5 хв., та зовсім не затратили коштів. Навіть відпочиваючи Ви залишаєтесь в курсі робочих моментів та дистанційно їх вирішувати.
 
Можливо розглянути і простішу ситуацію, в якій послуга Fax-на-Email допоможе Вам отримувати факсимільні повідомлення в домашніх умовах. Так наприклад, повідомивши контрагенту номер телефону та додатковий номер він відправляє Вам факс, а Ви отримуєте його сидячи в зручному домашньому кріслі і при цьому Вам зовсім не потрібно мати вдома факсовий апарат. Повідомлення буде надіслано на вашу електронну пошту і  переглянути його Ви зможете відразу після закінчення відправки факсу. Після чого Ви маєте можливість роздрукувати повідомлення на принтері чи перенаправити на інші електронні адреси.  Як результат, Ви за лічені хвилини отримали факс перебуваючи вдома і при цьому ваша телефонна лінія була вільна, Ви не використовували факсовий апарат і не затратили кошти на його обслуговування. Послуга Fax-на-Email виключає можливість збою в передачі повідомлення та пошкодження інформації під час передачі, тому її сміливо можна використовувати для отримання важливих факсимільних повідомлень.
 

Інструкція користування

Для використання послуги Fax-на-Email, та отримання факсимільних повідомлень, Вам необхідно зробити всього кілька кроків:
1. Заповнити заяву на підключення послуги. Завантажити її зразок можна за наступним посиланням. Шаблон заяви;
2. Написати на електронну пошту  fax2email@cosmonova.net повідомлення до якого прикласти заповнену заяву;
3. У відповідь Ви отримаєте присвоєний Вам особистий додатковий номер до номера 359-00-89. Тому, хто хоче відправити Вам факсимільне повідомлення (Контрагент), Ви будете повідомляти номер факсу 359-00-89 та додатковий номер;
4. Після відправлення факсу Контрагентом, повідомлення відразу прийде на Вашу електронну адресу (вказану у заяві) у вигляді листа    
    електронної пошти. У вкладенні, в форматі TIFF, буде знаходитись надісланий Вам факс;
5. При необхідності Ви можете його редагувати (використовуючи додаткові програми), роздрукувати, зберегти на комп’ютері чи іншому пристрої, а також роздрукувати.