Google+

 

Компанія Коло.ТБ зробила ще один крок для підвищення комфорту своїх абонентів!

Нещодавно стартував новий спільний проект Коло.ТБ з охоронною компанією А1 Security Group, що є одним з кращих спеціалістів в галузі централізованої охорони квартири, будинку чи офісу.

Ми забезпечимо комплексне охоронне рішення для вашої оселі:

  • Цілодобовий захист квартири від крадіжок та проникнення;
  • Цілодобовий моніторинг та оповіщення у разі пожежі чи затоплення;
  • Автоматичне блокування водопостачання у випадку протікання води;
  • Виїзд по тривозі спеціально підготовленої групи швидкого реагування;
  • Контроль через мобільний додаток.

В комплекті охоронної системи можуть використовуватись як провідні так і безпровідні сенсори, що в свою чергу встановлюються без пошкодження ремонту та зі значною економією часу.

Базовий набір обладнання для комплексного захисту від проникнення в квартиру чи будинок коштує - 6500 грн. (пакет «Класік») та включає в себе: охоронну централь (блок керування), датчик руху, датчик відкривання дверей, клавіатура або брелок.

Щомісячна абонентська платня всього 299 грн.

Під час роботи в системі використовується два типи зв’язку: TCP/IP (з’єднання через Інтернет), GSM/GPRS (з’єднання через дві окремі сім карти різних мобільних операторів). В даному комплекті можливе встановлення до 16 провідних та 80 безпровідних датчиків. Кожен комплект обладнаний блоком безперебійного живлення, що дає змогу працювати автономно до 3-х діб, при відключенні електроенергії в будинку.

Для отримання детальної інформації та прорахунку необхідного обладнання - звертайтесь до наших спеціалістів, або заповнивши форму нижче.

При замовленні послуг з 25.09 по 31.03 ми надаємо вам знижку 50% на інсталяційні роботи!