Google+

"Приставка за півціни"

06.02.2012

 

З Коло.ТБ ви маєте можливість придбати універсальну мультимедійну приставку iNeXT 4K2iNeXT TV3 за спеціальною* ціною. Медіаплеєр перетворить перегляд телебачення на захоплююче дійство, і дозволить Вам поглянути з іншої сторони на звичні речі.

 

Реалізація послуги цифрового телебачення IPTV, та здатність відтворювати файли з USB-носія далеко не всі переваги приставок. До особливостей даних моделей варто віднести:

  • Підтримку всіх відомих форматів відео, аудіо та зображень, що дає можливість використовувати пристрій як універсальний медіапрогравач;
  • Дає можливість online перегляду медіа контенту через інтегрований веб-браузер
  • iNeXT працює на ОС Android та має можливість встановлення будь-яких додатків з Google Play

Замовляйте підключення прямо зараз та дізнайтесь про багато інших можливостей, які відкриваються для вас у світі HD.

 

*1. Пропозиція поширюється на приставки iNeXT 4K2 та iNeXT TV3.
2. При внесенні повної суми вартості приставки, а саме iNeXT 4K2 - 2000грн, або iNeXT TV3- 1100грн 50% від її вартості надходить на рахунок абонента у вигляді бонусу.

3. Вартість щомісячного тарифного плану Інтернет+ТБ протягом 12 місяців повинна складати не менше 150 грн.

4. Абонент має можливість отримати приставку у власність раніше 12 місяців, оплативши 50% її вартості. У разі розірвання договору абонентом в односторонньому порядку раніше 12 місяців він має можливість доплатити 50% вартості приставки та отримати її у власність.
5. За спеціальною ціною, один абонент має можливість придбати не більше однієї приставки.
  6.  Дана акція не може використовуватись разом із акцією "Роутер за 1грн" та діє лише при активованій послузі Телебачення.

7. Отримати Товар на умовах даної Акції можуть лише ті Абоненти, що на законних підставах проживають та/або зареєстровані, у встановленому законом порядку, за місцем надання послуг Провайдером відповідно до Публічного Договору про надання послуг (щодо замовлення послуг цифрового телебачення).

 

Підключитись