Google+

"Приставка за півціни"

06.02.2012

 

З Коло.ТБ ви маєте можливість придбати універсальну мультимедійну приставку iNeXT TV4 за спеціальною* ціною. Медіаплеєр перетворить перегляд телебачення на захоплююче дійство, і дозволить Вам поглянути з іншої сторони на звичні речі.

 

Реалізація послуги цифрового телебачення IPTV, та здатність відтворювати файли з USB-носія далеко не всі переваги приставок. До особливостей даних моделей варто віднести:

  • Підтримку всіх відомих форматів відео, аудіо та зображень, що дає можливість використовувати пристрій як універсальний медіапрогравач;
  • Дає можливість online перегляду медіа контенту через інтегрований веб-браузер
  • iNeXT працює на ОС Android та має можливість встановлення будь-яких додатків з Google Play

Замовляйте підключення прямо зараз та дізнайтесь про багато інших можливостей, які відкриваються для вас у світі HD.

 

*1. Пропозиція поширюється на медіаплеєр iNeXT TV4.
2. При внесенні повної суми вартості приставки, а саме800грн - 50% від її вартості надходить на рахунок абонента у вигляді бонусу.

3. Вартість щомісячного тарифного плану Інтернет+ТБ протягом 12 місяців повинна складати не менше 150 грн.

4. Абонент має можливість отримати приставку у власність раніше 12 місяців, оплативши 50% її вартості. У разі розірвання договору абонентом в односторонньому порядку раніше 12 місяців він має можливість доплатити 50% вартості приставки та отримати її у власність.
5. За спеціальною ціною, один абонент має можливість придбати не більше однієї приставки.
  6.  Дана акція не може використовуватись разом із акціями "Роутер за 1грн" і "Роутер за 199грн" та діє лише при активованій послузі Телебачення.

7. Отримати Товар на умовах даної Акції можуть лише ті Абоненти, що на законних підставах проживають та/або зареєстровані, у встановленому законом порядку, за місцем надання послуг Провайдером відповідно до Публічного Договору про надання послуг (щодо замовлення послуг цифрового телебачення).

 

Підключитись