Google+

Інтернет та ТБ в Петрівському Кварталі

01.07.2020
Мешканці житлового комплексу Петрівський квартал отримали унікальну можливість скористатись всіма перевагами оптичного Інтернету за технологією GPON від Коло.ТБ. Оптика в квартиру - це максимум комфорту для кожного користувача. Виділений оптоволоконний канал має високу пропускну здатність (до 2,5 Гбіт) та є запорукою стабільної швидкості в будь-який час доби. Пасивна технологія побудови мереж, яка не залежить від електроживлення, гарантує безперебійність. Завівши єдиний оптичний кабель в квартиру – ви отримуєте гарантований потенціал у розширенні швидкості в майбутньому до будь якого рівня.
GPON - це сучасний швидкісний стандарт, прийнятий в Європі і світі. Технологія дозволяє по  одному кабелю надавати всі можливі телекомунікаційні послуги.
Разом з тим, лише для мешканців Петрівського, ми пропонуємо спеціальні умови на придбання Гігабітного Wi-Fi роутера, з економією до 50% - всього лише за 555 гривень.
Поспішайте оформити заявку на підключення – кількість акційного обладнання обмежена.
 


 


 

Акція діє для нових Абонентів, що замовляють підключення в період з 12.08.20р. по 31.01.21р.
Акційна вартість тарифних планів буде діяти на постійній основі.
У вартість тарифних планів включено вартість оренди абонентського оптичного терміналу (ONU), що складає 9 грн/міс.
Абонент, за бажанням, має змогу викупити оптичний термінал (ONU), сплативши разово його варітсть - 449 грн, та в подальшому не сплачувати за його оренду. 
Підключитись за умовами даної акції можуть лише нові абоненти, що не користувалися раніше послугами компанії за адресою підключення.
При підключенні за даною акцією обов'язковим є внесення авансу на 2 місяці, по обраному тарифному плану. 
Згідно умов акції пропонується придбання Маршрутизатора Tenda АС8 за 555 гривень (дана акція не може використовуватись разом із спеціальною пропозицією "Приставка за півціни").
Обов’язковою умовою придбання Маршрутизатора за акційною ціною є укладання договору про надання послуг на 12 місяців.