Google+

Півроку знижок та Google Cardboard в подарунок

01.08.2016

Цього місяця у вас є унікальна можливість не лише підключити Інтернет та Телебачення на найвигідніших умовах, а ще й отримати абсолютно безкоштовно окуляри віртуальної реальності (Google Cardboard). Щоб отримати подарунок вам необхідно всього лише замовити підключення послуг на один із тарифних планів, акційна вартість яких діятиме цілих півроку.

Що ж таке ці окуляри, запитаєте ви? Це ваше вікно у світ нової, віртуальної реальності, відповімо вам ми.

Те, що донедавна було лише у фільмах про наукову фантастику, тепер стало реальним для абонентів Коло.ТБ. З допомогою Google Cardboard ви зможете подорожувати світом, відвідавши найвіддаленіші куточки; робити об’ємні фотографії, що ніби заставляють завмерти все навколо вас на 360 градусів; грати в 3D ігри, де у вас є можливість зануритись в ігровий процес на стільки глибоко, що практично стираються всі межі реального та віртуального; переглядати сферичні відео, в яких, ставши головним діючим персонажем, вам доведеться стрибнути з парашутом, прокататись на найкрутіших американських гірках у світі, чи побувати на одній сцені на концерті світової зірки.

Це лише невеликий перелік можливостей, які відкриваються перед вами. Замовляйте підключення, отримуйте свої окуляри віртуальної реальності, та відчуйте те, про що могли лише мріяти.

Поспішайте, кількість подарунків обмежена.

 

 

Підключення на тарифні плани можливе з 26.07.2016 по 12.09.2016 року.
Підключитись на дані тарифні плани можуть лише нові абоненти, що не користувалися раніше послугами компанії за адресою підключення.
При підключенні за даною акцією обов'язковим є внесення авансу на 2 місяці, по обраному тарифному плану.
Перехід на акційні тарифи наявним абонентам закритий.
Під висловом "Отримати в подарунок окуляри віртуальної реальності" розуміється придбання за 0,01грн.
Акційна вартість тарифних планів діятиме до 31.01.2017р. а з 01.02.2017р. зміниться на відповідну регулярну вартість.