Google+

Подвоїмо ваш баланс

11.12.2015

Зовсім скоро ми зустрічатимемо Новий Рік та святкуватимемо Різдво! Приємніше всього проводити цей час в колі рідних та близьких вам людей. А для того, щоб ваші свята були ще більш яскравими, ми рекомендуємо вам подбати про підключення якісних послуг Інтернету та Телебачення. Зі свого боку ми попіклувались, щоб підключення наших послуг було для вас максимально комфортним і розробили спеціальну новорічну пропозицію, за умов якої, вам не лише вдасться обрати найвигідніші тарифні плани, а ще й отримати додатково до 1800 гривень на ваш баланс.

При оформленні заявки до кінця січня будь-який внесений вами авансовий платіж буде подвоєно та зараховано на ваш особовий рахунок! За вашим бажанням ви можете внести аванс від одного до шести місяців, тим самим значно зекономити на майбутнє, та до одного року користуватись послугами за половину вартості.

Від усього серця вітаємо вас зі святами, та бажаємо здійснення всіх мрій у новому році

 

 

 

Підключення на умовах даної акції можливе з 12.12.2015 по 31.01.2016 року.
При підключенні за даною акцією обов'язковим є внесення авансу від 1 до 6 місяців (на вибір абонента), по обраному тарифному плану.

Внесений авансовий платіж буде подвоєний та зарахований на особовий рахунок абонента.

Подвоєнню підлягає тільки перший авансовий платіж. Всі наступні платежі будуть зараховуватись на баланс в звичайному порядку.