Google+

Новорічна акція

06.12.2012

Дорогі абоненти і майбутні наші клієнти, від усього серця вітаємо вас з наступаючими святами і поспішаємо повідомити вам про новорічні подарунки, що ми для вас підготували. У цьому сезоні їх просто цілий мішок.

При підключенні з 07.12 по 31.12 всі новопідключені абоненти абсолютно безкоштовно отримують доступ до повного пакету телепередач до кінця зими, щоб весело провести час з рідними та близькими і переглянути улюблені новорічні фільми і передачі на кращих телеканалах!
Також, до Нового Року, ми приготували для нових абонентів безпрограшну акцію! При підключенні наш співробітник пропонує витягнути одну з карток, на якій описаний ваш сюрприз. Серед подарунків можна знайти:

  • Доступ до повного пакету телеканалів на 2 місяці
  • Збільшення вдвічі швидкості Інтернет на 2 місяці
  • -50% На тариф Інтернет на 2 місяці
  • 1 місяць безкоштовного Інтернету
  • 150 грн. на рахунок
  • 5 абонементів в Танцювальний центр "НЕБО"

Як і раніше, при підключенні послуг, Ви маєте можливість замовити собі ТЕСТ-ДРАЙВ, щоб абсолютно безкоштовно переконатися у високій якості надання послуги, і скористатися нашими постійними акціями: "Приведи друга" та "Переходь до нас".

Підготували ми новорічний подарунок і для наших існуючих абонентів: з 24 грудня 2012 року по 15 січня 2013 всім наявним абонентам буде відкритий доступ до перегляду всіх доступних телеканалів.Запрошуйте друзів, рідних і близьких на новорічні свята і нехай різдвяний дух і веселощі завжди будуть у вашому будинку, а ми вам у цьому допоможемо.

Завжди Ваш, Коло.ТБ